Hakkımızda

Eğitim Kalitemizi Geleceğe Taşıyoruz.

2010 yılı Ekim ayında mesleki yeterlilik eğitimleri ile psikoteknik değerlendirme merkezi faaliyetlerine başlayan Mersin Güven Özel Psikoteknik Değerlendirme ve SRC ,ÜDY ve ODY Eğitim bünyesinde 2018  yılında kurulan Mesut Sezer Sürücü Kursu; Mersin de sürücü eğitimi sektöründe ki kararlı büyümesine devam etmektedir.

Mesut Sezer Sürücü Kursu,trafikte bilinçli sürücü ve sıfır kaza amacına ulaşma hedefiyle, dünya standartlarında eğitim sunmaya, trafikte bilinçli sürücü gelişimi ve trafik sorununun çözümüne yönelik çalışmalara  katkı sağlarken, “yeni nesil uzman sürücü eğitiminde  iddialı kadrosuyla fark yaratmayı hedeflemektedir.’’

Mesut Sezer Eğitim Kurumlarını diğer eğitim kurumlarından ayıran en temel özelliği, eğitimde klasik kalıpların yerine modern,vizyoner modelleri hayata geçirmesidir. Yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer katmaya devam etmektedir.

Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı,trafikte birbirine saygılı, evrensel değerlere açık, sorgulayan, trafik kurallarının temelinde yatan güvenlik mantığını özümsemiş, trafik kültürünü yaşam felsefesi haline getiren,donanımlı, araştırmacı ve dünya ile entegre ,trafik bilinci ve empati yeteneği gelişmiş sürücüler yetiştirmeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Bilgi ve eğitimin buluştuğu noktada, kişilere ve kurumlara insan odaklı evrensel eğitimler üreten hizmet odaklı bir eğitim merkezi olmak.

Misyonumuz

Kişilerin ve kurumların ihtiyacı olan mesleki yeterlilik belgesi ihtiyaçlarını analiz ederek seri ve planlı adımlarla mesleki yeterlilik ve uzmanlık ihtiyaçlarına yönelik eğitimleri düzenlemek ve girecekleri sınavlarda kurumumuzdan aldıkları profesyonel ve bilinçli eğitimlerle kolayca başarıya ulaşmalarını sağlamaktır..

Değerlerimiz

  • Kaliteli ve ilkeli eğitim ve hizmet
  • Müşteri memnuniyeti odaklılık
  • Eğitimle değişim ve sonuç odaklılık
  • Diyalog ve saygı
  • Güvenilirlik ve eğitim sistemi müfredatlarına uygunluk
  • Sistematik ve planlı eğitim

Paylaş: